Renkli Çorap Giyen Erkek - Tintin Çorap

Renkli Çorap Giyen Erkek

Renkli Çorap Giyen Erkek

Çorap giyim tarzımızı tamamlayan önemli bir giyim aksesuarıdır. Ayakkabı altında gizli kalmış gibi görünse de ayakkabılarımızı çıkardığımız ev ortamlarında renkli çoraplar bizi ve tarzımızı yansıtır. Renkli çorap giyen erkek modacılar tarafından sürekli tartışılmıştır. Erkekler neden renkli çorap giyemesin? Renkli çorap, giyimi tamamladığı sürece sorun teşkil etmez. Giyimde sırıtan renkli çoraplar elbette görüntüyü bozar. Ancak giyime uygun Renkli çorap modelleri ile erkekler dinamik yapılarını gösterebilir.

Kanada Başbakanı Trudeau’nun Renkli Çorapları

Renkli çorap giyen erkek konusu sosyal medyada da çok konuşulmasına rağmen bizde konuya dair son noktayı koyan kişi Kanada Başbakanı Justin Trudeau’dur. Kanada Başbakanı Justin Trudeau katıldığı NATO Devlet ve Hükümet Başkanları liderler zirvesine NATO desenli pembe çoraplarıyla katıldı.

Justin Trudeau’un eğlenceyi sevmekle beraber, aslında renkli çorapları tercih etmesinde şirinlikten de öte bir durum söz konusu. Trudeau, renkli çoraplarıyla aslında aidiyet işareti veriyor. Birkaç yıl önce New York Times’te yayınlanan bir makalede, “Renkli çoraplar, bir yere geldiğinizin göstergesi olarak el sıkışmak gibi güçlü ve kişisel bir hareket olmaya başladı” denilmişti. Silikon Vadisi’nde de uzun süredir, kurumsal hayata bir başkaldırı göstergesi olarak renkli çoraplar giymek oldukça yaygın.

Mağazaya Git!

Erkekler renkli çorap giyecekse pantolonun rengi ile çorap rengi uyumlu olmalıdır. Pantolonu tamamlayan en önemli aksesuar çoraplardır. Renkli çoraplar tarzınızı yansıtmalı ve giyiminizi tamamlamalıdır. Ayakkabı ile benzer tonlara yakın çoraplar iyi bir kombin oluşturur. Göze hoş gelen renkli çorap kombini pantolon ve ayakkabı üçlüsü birbirini tamamlayarak tarzınıza şıklık katabilir.

Beyaz renkli çoraplar renkli çorap sayılmaz. Beyaz renkli çoraplar giyerken çok dikkat etmek gerekir. Beyaz renk yerine açık krem renkli çoraplar takım elbise ve pantolonu tamamlar. Resmi takım elbiselerde koyu renkli çorap modelleri son günlerde tercih edilmektedir. Beyaz renkli çoraplar daha çok spor gömlek, keten pantolon kombilerinde tercih edilmektedir. Spor giyimde çizgileri olan çorap modellerini spor ayakkabılarının altına giyebilirsiniz.

Erkekler için seçilen renkli çorapların konç kısımları yeterince uzun olmamalıdır. Bacak bacak üstüne atıldığında çorabın üst kısmından ten gözükür. Bu da karşı taraf için itici bir görüntüye neden olur. Şıklığınızı ve tarzınızı korumak için Tintin Çorap’ın renkli çorap modellerini tercih edebilirsiniz. Renkli çorap modellerinde ayakkabı, pantolon ve çorap rengini iyi ayarlamalısınız. Ana renk için pantolon, desen için ayakkabıyı tercih etmek çok büyük oranda isabetli olacaktır.

Mağazaya Git!

Bir cevap yazın