Renkli Çorap Modelleri Hakkında Bilmedikleriniz - Tintin Çorap

Renkli Çorap Modelleri

Renkli Çorap Modelleri

Geçmişte renkli çorap modelleri sabit olup, düz siyah veya beyaz renkli çoraplar bulunmaktaydı. Ancak modanın da etkisiyle kıyafetleri tamamlayan kışlık çoraplar soğuk havalarda sizi ısıtmanın yanı sıra tarzımızı tamamlamaya yardımcı olmaya başladı. Son yıllarda görmeye alışık olduğumuz renkli çoraplara yeni desenli çorap modası eklendi. Trendlerde yerini hep koruyan kadın çorap modellerini birçok kıyafet ile bütünleştirebilirsiniz. Kot eteğin altına, karpuzlu çorap veya pantolonun altına atletik çorap ile tamamlayabilirsiniz. Renkli çorap modelleri size kendinizi farklı hissettirirken gün boyu pozitif kalmanızı sağlar.  Dilediğiniz renk çorap seçenekleri ile tarzınıza renk katabilirsiniz. Belirli bir kalıbın içine girmekten sıkıldıysanız renkli çoraplar ile ruhunuzu serbest bırakabilirsiniz. Hadi gelin şimdi bir kaç çorap modelini sizlerle birlikte inceleyelim 🙂

Mağazaya Git!

Çizgili Renkli Çoraplar

Çizgili çoraplar ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Çizgili çorapları özellikle genç kesim tercih etmektedir. Çizgili çorapları her ne kadar gençler tercih etse de çizgili çoraplar aslında her kesime hitap eden çoraplardır. Renkli şerit kumaş üzerine şerit basılarak tasarlanan çizgili çorap modelleri enerji dolu yaşam tarzınızı yansıtır. Siyah ve beyaz olarak tasarlanan çizgili renkli çoraplar 2019 yılının en trend çorap modelleridir.

Simli Çorap Modelleri

Simli çoraplar şıklığı ve dinamikliği temsil eder. Simli çorap modellerini ister spor ayakkabı isterseniz babet çorap altına çok rahat giyebilirsiniz. Gece ve gündüz modasına uygun olarak tasarlanan çoraplar şıklığınızı arttıracak. Farklılığın başka bir adı olan simli çoraplar ve transparan çoraplarını topuklu ayakkabıların altına giyebilirsiniz.  Dikkat çekmek ve tarz yaratmak isteyenler için simli çorap modelleri çok uygundur.

renkli çorap modelleri

Desenli Renkli Çoraplar

Farklı ve eğlenceli şekil seçenekleri ile desenli renkli çoraplar tarzınıza değer katabilirsiniz. Rengarenk tasarlanan desenli çoraplar her zaman trend olmayı başarmıştır. Desenli çorap modası sadece kış ayı için değil yaz mevsiminde de trend olmuştur.

Atletik Çorap Modelleri

Standart yaşam tarzını yansıtan atletik çorap çeşitleri ile kendi kombininizi oluşturabilirsiniz. Atletik çorap çeşitleri okul modasında çok sık tercih edilir. Her yaş grubuna hitap eden atletik çorap çeşitleri her kıyafete kolay uyum sağlar. Yeni sezon sokak modasında rengârenk atletik çorap çeşitleri çok sık tercih edilmektedir.

Mağazaya Git!

Bir cevap yazın